
Набір для сортування та рахунку Різнокольорові чашки від Obetty (107-666)
- Готово до відправки
- Код: 107-666
515 ₴
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
Призначення:
Розвивайте у дитини навички сортування та рахунку, навчайте її кольорам за допомогою набору «Різнокольорові чашки». Представлена гра-головоломка виготовлена з високоякісної деревини без шкідливих добавок. Деталі набору пофарбовані нетоксичною фарбою на водній основі, а також ретельно відполіровані, тому ви можете не турбуватися про безпеку іграшки для вашої дитини. Гра з цим набором розвиває у дітей здатність до логічного мислення, тренує зорово-моторну координацію.
Набір «Різнокольорові чашки» ідеально доповнить процес практичного навчання. Даний набір для сортування та рахунку дозволяє дітям залишатися зосередженими протягом тривалого періоду часу, вирішуючи цікаві завдання, та є гідною заміною гаджетам та комп'ютерним іграм.
Переваги:
- Кольоросприйняття.
- Аналітичне мислення.
- Координація рухів.
- Уважність.
- Посидючість.
- Дрібна моторика.
- Тактильні відчуття.
Комплектація:
- 5 дерев'яних чашок.
- Дерев'яні фішки.
- Картки із завданнями.
- Мішок для зберігання.
Кому підійде?
Для дітей від 4 років.
Набір для сортування та рахунку Різнокольорові чашки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 6 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 21.5 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 21.5x13x6 см |
- Ціна: 515 ₴










