
Набір для виготовлення прикрас від Obetty (107-801)
- Готово до відправки
- Код: 107-801
525 ₴
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
Призначення:
Даний набір для виготовлення прикрас — чудова знахідка для маленьких рукодільниць. Створюйте підвіски, брелоки, браслети, сережки та інші модні аксесуари. Кожен ваш виріб буде унікальним! Комбінуйте поєднання кольорів та деталей, щоб створити справді унікальні прикраси.
Купуючи представлений набір для творчості, ви отримуєте милу скриньку для прикрас із зображенням феї, а також все необхідне для створення модної біжутерії. Для виготовлення прикрас не знадобляться спеціальні інструменти та клей — цей комплект надзвичайно простий у використанні.
Набір браслетів «зроби сам» включає: 3 браслети зі зміїним ланцюжком, 15 підвісок, 10 намистин зі страз з великим отвором, 5 рожевих намистин зі страз, 20 намистин з великим отвором, 6 намистин для фіксування та 1 маленьку рожеву коробочку.
Переваги:
- Креативність.
- Емоційний розвиток.
- Фантазія та уява.
- Кольоросприйняття.
- Дрібна моторика.
Комплектація:
- Набір для прикрас.
Кому підійде?
Для дітей з 5 років.
Набір для виготовлення прикрас
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2.5 мм |
| Довжина | 9 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 9x6.5x2.5 см |
| Ширина | 6.5 мм |
- Ціна: 525 ₴






