
Розвиваюча іграшка сортер Кольори та форми (38 елементів) від Obetty (107-860)
- Немає в наявності
- Код: 107-860
615 ₴
+380 (50) 730-04-01
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення:
Представлений розвиваючий набір — корисний подарунок для дитини. Ця яскрава іграшка допоможе вашому малюкові вивчити кольори та познайомитися з різними формами через сортування. Даний набір сприяє розвитку моторики, логіки, уважності та математичних навичок. Виріб складається з дерев'яної основи з отворами та елементів, які потрібно вставити всередину основи. Крім того, у наборі є картки з різними завданнями.
Іграшка виконана з якісної деревини. Ретельно відшліфовані елементи не мають гострих кутів.
Переваги:
- Дрібна моторика.
- Кольоросприйняття.
- Уважність.
- Акуратність.
- Креативність.
- Сенсорика.
Комплектація:
- Сортер.
- 12 карток із завданнями.
- 25 геометричних фігур.
Кому підійде?
Для дітей від 3 років.
Розвиваюча іграшка сортер Кольори та форми
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 53.5 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 57 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 57x32x53.5 см |
- Ціна: 615 ₴






