
Розвиваюча іграшка сортер Монтессорі 4 в 1 від Obetty (108-056)
- Немає в наявності
- Код: 108-056
1 085 ₴
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
Призначення:
Цей розвивальний набір включає 4 різних заняття: гра з дерев'яною кулею, збір моркви, скарбничка для монет, зіставлення кольорів і рахунок. Це забезпечить маленьким непосидам корисне і захопливе дозвілля. Яскраві кольори та широкі ігрові можливості даного сортера привернуть дитячу увагу, пробудять цікавість та дозволять навчатися у невимушеній атмосфері.
Граючи у різноманітні ігри та взаємодіючи з різними елементами сортера, діти покращать моторні навички, зорово-моторну координацію; навчаться розпізнавати кольори; отримають навички розв'язання задач; потренують творче мислення. Ігровий набір допоможе дитині у дослідженні навколишнього світу та спостереженні за результатами своїх дій.
Запропонована гра виготовлена з натурального, гладко відполірованого дерева. Це захистить дитину від травм під час веселої гри.
Переваги:
- Дрібна моторика.
- Логіка.
- Зорово-моторна координація.
- Кольоросприйняття.
- Основи рахунку.
- Основи сортування.
- Просторове мислення.
Комплектація:
- Сортер.
Кому підійде?
Для дітей від 3 років.
Розвиваюча іграшка сортер Монтессорі 4 в 1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 13.5 мм |
| Ширина | 12.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 14.3 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 14.3x12.5x13.5 см |
- Ціна: 1 085 ₴









