
Розвиваючий набір пазли Що їдять тварини (20 шт) від Obetty (108-140)
- Немає в наявності
- Код: 108-140
275 ₴
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
Призначення:
Логічний дерев'яний пазл від Obetty «Що їдять тварини» – це пізнавальний ігровий набір, який дозволить вам разом із вашим малюком вивчити назви тварин та дізнатися, чим вони харчуються. Крихітці потрібно «нагодувати» звірят, підібравши для кожного з них його улюблені ласощі. Маленькі фантазери з великим задоволенням «годуватимуть» нових чотирилапих друзів, поєднуючи один з одним відповідні пазли. На одному шматочку мозаїки зображено ту чи іншу тварину, а на іншому – її їжу. Навчальний пазл знайомить дитину з десятьма представниками фауни та їх харчуванням.
У процесі гри малюки поєднають між собою 20 елементів пазла.
Набір від Obetty виготовлений з натуральної деревини. Всі деталі мають ергономічні для дитячих ручок розміри, тому малюкам зручно брати потрібний елемент. Малюнки на пазлах яскраві та чіткі.
Переваги:
- Дрібна моторика.
- Кольоросприйняття.
- Розширення кругозору.
- Пізнавальний інтерес.
- Уважність.
- Акуратність.
Комплектація:
- 20 пазлів.
- Дерев'яний ящик.
Кому підійде?
Для дітей від 2 років.
Що їдять тварини
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 12.5 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 12.5x12.5x5 см |
| Ширина | 12.5 мм |
- Ціна: 275 ₴



