
Набір для сортування та рахунку Різнокольорові чашки (6 шт) від Obetty (108-144)
- Готово до відправки
- Код: 108-144
155 ₴
+380 (50) 730-04-01
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення:
Набір різнокольорових стаканчиків від інтернет-магазину Obetty сприяє розвитку у дитини навичок сортування та рахунку, допомагає вивчати кольори. Склянки виконані з якісної пластмаси. Їх можна наповнювати фігурками відповідних кольорів (купуються окремо). Така гра сприяє розвитку логічного мислення, тренує зорово-моторну координацію, знайомить з основами сортування. Оскільки чашечки виконані з якісних та безпечних матеріалів, їх можна використовувати навіть для пиття.
Набір включає 6 стаканчиків червоного, зеленого, фіолетового, помаранчевого, жовтого та блакитного кольорів і великий стан для зберігання.
Переваги:
- Кольоросприйняття.
- Аналітичне мислення.
- Тактильні відчуття.
- Зорово-моторна координація.
- Дрібна моторика.
Комплектація:
- 6 стаканчиків.
- великий стан для зберігання.
Кому підійде?
Для дітей від 4 років.
Різнокольорові чашки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластмаса |
| Розміри | |
| Висота | 17.6 мм |
| Ширина | 6.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 6.3 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 6.3x6.3x17.6 см |
- Ціна: 155 ₴




