
Розвиваюча іграшка Великий пінцет (1 шт) від Obetty (108-145)
- Готово до відправки
- Код: 108-145
60 ₴
+380 (50) 730-04-01
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення:
Цей великий пінцет червоного кольору від інтернет-магазину Obetty стане чудовим доповненням до наборів для сортування та рахунку. Запропонована іграшка відмінно розвиває дрібну моторику, готує руку до письма та тримання ручки або олівця. Крім того, гра з цим пінцетом - це надзвичайно весело.
Іграшка виконана з якісного пластику та має ідеальні для дитячих ручок розміри.
Розмір виробу 20 x 2,2 x 3 см.
Переваги:
- Дрібна моторика.
- Зорово-моторна координація.
- Уважність.
- Акуратність.
Комплектація:
- Пінцет.
Кому підійде?
Для дітей від 4 років.
Великий пінцет
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 3 мм |
| Ширина | 2.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 20 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 20x2.2x3 см |
- Ціна: 60 ₴


