
Розвиваюча іграшка Маленький пінцет (1 шт) від Obetty (108-146)
- Готово до відправки
- Код: 108-146
50 ₴
+380 (50) 730-04-01
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення:
Цей пінцет синього кольору від Obetty буде гарним подарунком для майбутніх першокласників та першокласниць, оскільки він сприяє розвитку дрібної моторики, а також м'язів великого та вказівного пальців. Це допомагає підготувати руку дитини до письма та тримання ручки та олівця.
Пінцет виконаний з якісного пластику та має ергономічні розміри для дитячих ручок.
Розмір виробу 15 x 2 x 2,7 см.
Переваги:
- Дрібна моторика.
- Зорово-моторна координація.
- Підготовка руки до письма.
- Акуратність.
- Уважність.
Комплектація:
- Пінцет.
Кому підійде?
Для дітей від 4 років.
Маленький пінцет
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 2.7 мм |
| Ширина | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 15 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 15x2x2.7 см |
- Ціна: 50 ₴


