
Магнітна паличка (1 шт) від Obetty (108-156)
- Готово до відправки
- Код: 108-156
165 ₴
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
Призначення:
Ця магнітна паличка від інтернет-магазину Obetty – чудовий подарунок для допитливих хлопчиків та дівчаток віком від 4 років. Паличка, виготовлена з високоякісної пластмаси, оснащена надпотужним магнітом, що знаходиться всередині. За допомогою цієї іграшки дитина зможе досліджувати таке явище, як магнетизм. Граючи з нею, дитина на практиці побачить магнітні явища у житті. Гра з магнітною паличкою стимулює дитячу цікавість, змусить дитину свідомо дослідити навколишнє середовище та сприятиме розвитку когнітивних здібностей.
У процесі гри дитина навчиться керувати магнітним стрижнем, потренує зорово-моторну координацію.
За допомогою цієї палички можна підбирати металеві предмети, такі як цвяхи, скріпки тощо. Магнітні стрижні можна використовувати з металевими фішками (продаються окремо).
Переваги:
- Дрібна моторика.
- Тактильні відчуття.
- Пізнавальний інтерес.
- Просторове мислення.
- Зорово-моторна координація.
- Розширення кругозору.
Комплектація:
- Магнітна паличка.
Кому підійде?
Для дітей від 4 років.
Магнітна паличка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 3 мм |
| Ширина | 1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 20 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 20x1x3 см |
- Ціна: 165 ₴

