
Науковий набір Скелет людини від Obetty (102-924)
- Готово до відправки
- Код: 102-924
1 050 ₴
+380 (50) 730-04-01
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення:
Ця анатомічна модель людини познайомить дитину з будовою людського тіла, скелета та органів. Перед вами ідеальний інструмент для вивчення анатомії: чи стане ваша дитина лікарем і чи цікавитиметься вона наукою та медициною в майбутньому? Модель людського тіла, органів кісток — це наочні посібники, які надихають дітей розвивати ранній інтерес до наук. Така модель – оригінальний та цікавий спосіб знайомства з основами анатомії.Запропонована анатомічна модель підходить для шкільних вчителів, для батьків та для дітей віком від 6 років. Також підходить для всіх, хто цікавиться анатомією та фізіологією. Вона легко збирається з різних частин і має достатню деталізацію, аби можна було зрозуміти, як кістки чи органи сполучаються один з одним. Складання моделі сприяє розвитку зорово-моторної координації.
Переваги:
- Дрібна моторика.
- Об'ємне мислення.
- Розширення кругозору.
- Природознавство.
- Логіка.
- Базові поняття про будову людини.
- Пізнавальний інтерес.
Комплектація:
- Анатомічна модель.
- Інструкція.
Кому підійде?
Для дітей від 6 років.
Скелет людини
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 30 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Мова | Англійська |
| Розмір | 30x6x18 см |
| Ширина | 6 мм |
- Ціна: 1 050 ₴




