
Набір для творчості Браслети від Obetty (108-307)
- Готово до відправки
- Код: 108-307
615 ₴
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
Призначення:
Набір для створення прикрас підкорить серця навіть найвибагливіших юних модниць! Ще б пак, адже з його допомогою можна зробити унікальні шарм-браслети та підвіски, здатні підкреслити індивідуальність маленьких леді. У набір входять різноманітні намистини, які неодмінно сподобаються дитині. Кожен браслет унікальний, тому вашій донечці не набридне його носити протягом тривалого часу. Дизайнери-початківці отримають море задоволення від даного набору для творчості.
Спосіб створення прикрас надзвичайно зручний - не потрібні будь-які інструменти. Просто відкрутіть заглушку ланцюжка, надягніть намистини, а потім закрутіть заглушку. Виготовлення браслетів своїми руками відволіче дитину від відеоігор і покращить її творчі здібності, уяву, сприйняття кольору, практичні навички та уважність.
Переваги:
- Дрібна моторика.
- Фантазія та уява.
- Творчий розвиток.
- Практичні навички.
- Кольоросприйняття.
- Уважність.
- Акуратність.
- Креативність.
Комплектація:
- 20 різнокольорових намистин.
- 20 кулонів.
- 20 підвісок.
- 3 браслети.
Кому підійде?
Для дітей від 5 років.
Набір для творчості Браслети
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 17 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 17x12x5 см |
| Ширина | 12 мм |
- Ціна: 615 ₴







