
Набір Мозаїка в трьох розмірах (295 шт) від Obetty (100-099)
- Готово до відправки
- Код: 100-099
415 ₴
+380 (50) 730-04-01
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення:
Класична мозаїка розвиває спритність, креативність, дрібну моторику і просторові навички. Також тренує дитячу уяву, координації очей і рук і допомагає розвивати розпізнавання кольору.
Заохочуйте дітей навчатися за власною ініціативою та намагатися зазнати успіху, а також невдачі в іграх та експериментах, що є більш ефективним способом для дітей отримати знання, ніж примушувати їх до навчання.
В наборі 3 розміри намистин. Має легку та зручну коробку для зберігання, у яку можна покласти цвяхи, коли ви нею не користуєтесь.
Розмір дошки 29х21 см.
В комплекті:
- Пластикова коробка
- 295 шт. мозаїки.
Вік: від 3 років і старше
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 3.5 мм |
| Довжина | 29 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 29x21x3.5 см |
| Ширина | 21 мм |
- Ціна: 415 ₴










