
Розвиваючий набір Монтессорі сортер Геометричні фігури від Obetty (101-572)
- Готово до відправки
- Код: 101-572
255 ₴
+380 (50) 730-04-01
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення:
Дітям потрібно порівнювати кольорові фігури різних розмірів, складати у відповідність з кількістю отворів в них і стрижнів на підставці. Гладко відшліфовані, кольорові блоки легко тримати в руках.
Діти шукають отвори в постатях за допомогою пальців і розвивають дрібну моторику, точні рухи руками. Знаходячи необхідну кількість стрижнів на дошці, діти вчаться зіставляти.
Підставка дерев'яна з пластиковими ручками.
Підходить для інклюзивної освіти. Упаковка коробка
Переваги:
- Вчать математичним понять, розпізнаванню кольорів через прості форми і кольори.
- Сприяє розвитку дрібної моторики і просторового мислення.
- Розвиває сенсорне сприйняття, точні рухи руками.
- Уважність.
- Сприйняття простору.
- Логічне мислення.
- Мислення.
- Навички геометрії.
- Проникливість.
- Тактильні відчуття.
- Кольорове сприйняття.
- Емоційне благополуччя.
Склад:
- 20 дерев'яних форм з отворами
- дошка підставка.
Кому підійде?
Для дітей від 2 років і старше.
Сортер Manipulatives Фігури геометрії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 4.8 мм |
| Ширина | 5.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.2 кг |
| Довжина | 21 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 21x5.7x4.8 см |
- Ціна: 255 ₴



