
Набір для сортування та рахунку Їжачок від Obetty (108-276)
- Готово до відправки
- Код: 108-276
560 ₴
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
Призначення:
Цей набір для математичних маніпуляцій – найкращий подарунок на День народження, Різдво чи Новий рік. Ця гра допоможе батькам у справі дошкільної освіти. Елементи набору яскраво пофарбовані, діти вивчатимуть додавання та віднімання в межах десяти, а також розвиватимуть математичне мислення, практичні навички та базові обчислювальні здібності. Брати участь у захопливій грі можуть і батьки, аби допомогти дітям досягти правильних результатів та отримати ще більше задоволення від ігрового процесу.
За допомогою спеціального затиску діти поміщатимуть кольорові кульки у спеціальні отвори в дерев'яній кришці, а потім виконуватимуть математичні операції.
Переваги:
- Дрібна моторика.
- Математичні навички.
- Основи рахунку.
- Логіка.
- Пізнавальний інтерес.
Комплектація:
- 15 карток з їжачками.
- 20 різнокольорових кульок.
- 18 карток із цифрами.
- 1 дерев'яний ящик.
- 1 дерев'яна кришка.
- 1 затискач.
- 1 дерев'яний молоток.
Кому підійде?
Для дітей від 3 років.
Набір для сортування та рахунку Їжачок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 5 мм |
| Ширина | 13.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 23.5 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 23.5x13.3x5 см |
- Ціна: 560 ₴










