
Набір для сортування Геометричний ланцюжок від Obetty (108-355)
- Готово до відправки
- Код: 108-355
405 ₴
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
Призначення:
Набір для сортування «Геометричний ланцюжок» - це гарний подарунок для дитини. Ці різнокольорові ланки, виконані у вигляді різних фігур, допомагають тренувати дрібну моторику, знайомлять з основами рахунку, кольорами, сортуванням. Ланки різнокольорового ланцюга виготовлені з поліпропілену, який не містить BPA і нетоксичні, тому ви можете бути спокійні, знаючи, що ваша дитина в безпеці. Крім того, ця іграшка пропонує відмінний спосіб навчання STEM.
Поєднуючи різнокольорові ланцюжки, дитина познайомиться з основами геометрії, оскільки ланки виконані у вигляді різних фігур. Ще елементи можна сортувати за кольором, рахувати, освоюючи основні арифметичні навички. З ланцюжків можна складати цифри, літери, слова та візерунки.
Пропонований набір - незамінний помічник у розвитку дрібної моторики, в умінні логічно мислити та класифікувати.
Переваги:
- Дрібна моторика.
- Основи рахунку.
- Основи сортування.
- Логіка.
- Абстрактне мислення.
- Фантазія та уява.
- Кольоросприйняття.
- Математичні навички.
Комплектація:
- орієнтовно 200 ланок.
Кому підійде?
Для дітей від 3 років.
Різнорозмірні ланки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 6 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 20 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 20x20x6 см |
- Ціна: 405 ₴




