
Розвиваюча іграшка сортер Геометричні фігури від Obetty (108-364)
- Готово до відправки
- Код: 108-364
365 ₴
+380 (50) 730-04-01
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення:
Ця іграшка - ідеальний вибір для розвитку дрібної моторики, спритності, моторно-зорової координації і маніпулювання. Набір включає різнокольорові геометричні деталі, виконані в п'яти різних кольорах, які допомагають розвивати навички розпізнавання кольорів, прищеплюють навички рахунку та розпізнавання форм і кольорів. Відмінна іграшка для сортування та для раннього розвитку математичних навичок в ігровій формі.
Цей сортер виготовлений з високоякісної твердої деревини з безпечною фарбою на водній основі. Деталі не мають гострих країв, поверхня ретельно відполірована.
Переваги:
- Дрібна моторика.
- Зорово-моторна координація.
- Математичні навички.
- Логіка.
- Основи сортування.
Комплектація:
- Дерев'яна база.
- 16 геометричних фігур.
Кому підійде?
Для дітей від 3 років.
Геометричні фігури
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 13.5 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 14 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 14x14x13.5 см |
- Ціна: 365 ₴







