
Набір для виготовлення прикрас (63 шт) від Obetty (108-298)
- Готово до відправки
- Код: 108-298
795 ₴
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
Призначення:
Наш набір для творчості дозволить вашій маленькій модниці створити власний стиль прикрас. Набір дарує дівчинці чудову можливість попрактикуватися в рукоділлі та стимулює дитячу уяву. Він стане чудовим подарунком для маленького дизайнера. Комплект включає намистини різних кольорів і форм - справжня знахідка для любительок модних аксесуарів!
Ніяких інструментів та клею, тільки проста заміна деталей. Комбінуйте намистини та підвіски, щоб створити персоналізовані та стильні браслети для різних випадків та настроїв. Достатньо просто зняти торцеву заглушку, додати намистини, а потім знову закрутити її. Діти можуть зробити унікальні сувеніри для друзів та близьких. Розвивайте творчі здібності дитини за допомогою практичної гри, що дозволяє розкрити дитячі таланти.
Набір для виготовлення прикрас поставляється в красивому пакеті з ручками. Компактний бокс можна використовувати як органайзер для готових прикрас.
Переваги:
- Дрібна моторика.
- Зорово-моторна координація.
- Креативність.
- Творчий розвиток.
- Фантазія та уява.
- Кольоросприйняття.
Комплектація:
- 20 різнокольорових намистин.
- 20 намистин з великими отворами.
- 20 підвісок.
- 3 браслети.
- 3 мотузки.
- Сумка.
- Коробочка для прикрас.
Кому підійде?
Для дітей від 5 років.
Набір для виготовлення прикрас (63 шт)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 15 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 15x7x20 см |
| Ширина | 7 мм |
- Ціна: 795 ₴










