
Набір різнокольорового бісеру для дитячої творчості від Obetty (107-821)
- Готово до відправки
- Код: 107-821
380 ₴
+380 (50) 730-04-01
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення:
Цей чудовий набір фірми Obetty вражає уяву різноманітністю намистин різних форм, різної палітри та різних розмірів. Такий набір ідеально підходить для виготовлення намиста, браслетів, каблучок та інших прикрас. Це буде креативний подарунок для дівчинки. Створюючи чудові прикраси, дитина потренує дрібну моторику, уяву, просторове мислення. А результатом творчої роботи стануть красиві та стильні аксесуари.
Намистини виготовлені з безпечного акрилу, що не тьмяніє, не містять свинцю і нікелю. Набір поставляється у зручній пластиковій коробці.
Переваги:
- Дрібна моторика.
- Інтерес до творчості.
- Уважність.
- Акуратність.
- Кольоросприйняття.
- Зорово-моторна координація.
- Креативність
- Уява та фантазія.
- Сенсорика.
Комплектація:
- Набір бісеру,
- еластичний шнур,
- аксесуари.
Кому підійде?
Для дітей від 6 років.
Набір різнокольорового бісеру для дитячої творчості
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2 мм |
| Довжина | 15 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 15x15x2 см |
| Ширина | 15 мм |
- Ціна: 380 ₴



