
Набір для творчості Бісер (1230 шт) від Obetty (108-565)
- Готово до відправки
- Код: 108-565
635 ₴
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
Призначення:
Даний набір для творчості пропонує дітям спробувати себе в ролі майстрів, які виготовляють чудові прикраси з бісеру. Готові вироби підкреслять індивідуальність маленьких модниць. Набір включає 1230 намистин, а також інструменти для створення прикрас. До послуг маленьких майстринь волосінь, ножиці, всілякі застібки, кільця та інше приладдя.
Надзвичайно красиві намистини різних кольорів, форм і розмірів дозволять маленьким фантазерам втілити в життя найсміливіші творчі задуми та ідеї. Всі намистини та аксесуари поставляються у зручному кейсі-органайзері, який можна брати із собою. Валізка також допоможе вашій дитині підтримувати порядок у процесі створення нових прикрас.
Виготовлення виробів з бісеру дуже позитивно впливає на розвиток дрібної моторики та творчих навичок.
Переваги:
- Дрібна моторика.
- Креативність.
- Фантазія.
- Творчі навички.
- Емоційний розвиток.
- Кольоросприйняття.
Комплектація:
- 1230 намистин.
- Інструменти.
- Аксесуари.
- Пластиковий бокс.
Кому підійде?
Для дітей від 6 років.
Бісер (1230 шт)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2.3 мм |
| Довжина | 28.5 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 28.5x13.5x2.3 см |
| Ширина | 13.5 мм |
- Ціна: 635 ₴



