
Навчальний набір Рахункові палички від Obetty (108-582)
- Готово до відправки
- Код: 108-582
320 ₴
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
Призначення:
Дозвольте вашій дитині дослідити кольори та форми за допомогою цього математичного набору з райдужних рахункових паличок. Гра допомагає розвивати зорово-моторну координацію, творчі здібності, логічне мислення та уяву. Використовуючи палички та картки із завданнями, дитині належить побудувати різні фігури та візерунки. Це відмінний спосіб навчити дітей просторовому сприйняттю. У процесі гри дитина навчиться поєднувати у просторі різні предмети. Цей математичний набір посилить дитячі творчі здібності та силу уяви
У наборі представлені 6 яскравих кольорів, які покращують зорове сприйняття та привертають увагу. Збираючи деталі, дитина насолоджуватиметься красою та гармонією кольорів.
Переваги:
- Дрібна моторика.
- Логіка.
- Просторове мислення.
- Зорово-моторна координація.
- Інтелект.
- Математичні навички.
- Кольоросприйняття.
Комплектація:
- Рахункові палички.
- Картки із завданнями.
Кому підійде?
Для дітей від 5 років.
Рахункові палички
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 11.7 мм |
| Ширина | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 17.5 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 17.5x3x11.7 см |
- Ціна: 320 ₴







