
Логічна гра Сушіння одягу від Obetty (108-714)
- Готово до відправки
- Код: 108-714
475 ₴
+380 (50) 730-04-01
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення:
Пропонований ігровий набір сприяє розвитку логічного мислення, зорово-моторної координації та інших навичок. Унікальна іграшка «Сушка одягу» має реалістичний дизайн та яскраві кольори, що дозволить дітям покращити свої знання в галузі розпізнавання кольорів та форм. Гра розрахована як на одного, так і на кількох гравців. Влаштовуйте змагання з сушіння одягу та розвивайте важливі вміння та навички!
Ігровий набір включає комплект вішалок, різнокольоровий «одяг», а також картки із завданнями. Гравець обирає картку та розвішує одяг, згідно з малюнком.
Переваги:
- Логічне мислення.
- Зорово-моторна координація.
- Спостережливість.
- Концентрація уваги.
- Комунікативні навички.
- Спільна гра.
Комплектація:
- Одяг (12 шт).
- 4 вішалки.
- 24 картки із завданнями.
- Інструкція.
Кому підійде?
Для дітей від 3 років.
Логічна гра Сушіння одягу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 5.5 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 22.4 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 22.4x21x5.5 см |
- Ціна: 475 ₴










