
Набір для сортування та рахунку Тварини (44 шт) від Obetty (108-779)
- Немає в наявності
- Код: 108-779
405 ₴
+380 (50) 730-04-01
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення:
У набір для сортування входять 36 тварин різних кольорів, 6 мисок та пара пінцетів. Гра допоможе дитині вивчити різні кольори та тварин, освоїти основи рахунку, а також потренувати дрібну моторику.
Існує кілька способів гри із пропонованим набором. Діти можуть сортувати різнокольорових тварин у відповідні миски за допомогою щипців чи рук. Дитина зможе грати в цю гру сама або перетворити її на змагання з друзями.
Математичні ігри з рахунком тварин можуть допомогти дітям освоїти ранні математичні навички, такі, як рахунок, групування, побудова закономірностей та порівняння, додавання, віднімання.
Міцні іграшки для сортування та рахунку виготовлені з високоякісних матеріалів.
Переваги:
- Дрібна моторика.
- Логічне мислення.
- Зорово-моторна координація.
- Сенсорика.
- Сприйняття кольору.
- Акуратність.
- Концентрація уваги.
Комплектація:
- 36 фігурок.
- 6 тарілок.
- Щипці (2 шт).
- Пластикова колба.
Кому підійде?
Для дітей від 3 років.
Набір для сортування та рахунку Тварини
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 16.5 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 9 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 9x9x16.5 см |
- Ціна: 405 ₴




