
Набір для виготовлення прикрас (700 предметів) від Obetty (109-135)
- Немає в наявності
- Код: 109-135
1 965 ₴
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
Призначення:
У набір для створення прикрас входить все необхідне для дівчаток приладдя. Дайте волю дитячій творчості, вільно комбінуйте та поєднуйте різнокольорові намистини, створюючи модні аксесуари, що поєднуються з будь-яким стилем одягу. Усі деталі зберігаються у витонченій скриньці.
Набір надзвичайно простий у використанні, а різноманітність намистин і підвісок задовольнить запити навіть найвибагливіших модниць.
Кожна дівчинка любить красу та гарне вбрання, тому гарний та унікальний набір для виготовлення браслетів стане чудовим подарунком-сюрпризом для дівчаток віком від 6 років.
Переваги:
- Дрібна моторика.
- Тактильні відчуття.
- Творчий розвиток.
- Емоційний розвиток.
- Креативність.
- Уважність.
- Посидючість.
- Спільна творчість.
Комплектація:
- 700 предметів.
- Скринька для зберігання.
Кому підійде?
Для дітей від 6 років.
Набір для виготовлення прикрас (700 предметів)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 22.5 мм |
| Довжина | 29.5 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 29.5x23x22.5 см |
| Ширина | 23 мм |
- Ціна: 1 965 ₴






