
Науковий набір розкопки Динозаври (14 шт) від Obetty (109-184)
- Готово до відправки
- Код: 109-184
685 ₴
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
Призначення:
Динозаври - загадкові і цікаві доісторичні істоти, що хвилюють уяву і дітей, і дорослих. Цей набір – чудовий подарунок маленьким палеонтологам. Він включає яйце з динозаврами всередині, а також всі необхідні інструменти для проведення розкопок. Перенесіться в минуле та відкрийте таємниці епохи динозаврів! Представлений набір пропонує не тільки захопливу гру, а й навчання та розвиток важливих навичок.
Молоді дослідники крок за кроком відкриватимуть таємниці, приховані в яйці, навчаючись терпінню та концентрації уваги.
Перед початком гри не забудьте підготувати робоче місце, захистивши поверхню від пилу та уламків штукатурки.
Якщо під час розкопок важко копати, яйце можна покласти в воду, щоб зробити ґрунт м’яким, це полегшить копання та зменшить розлітання пилу.
Переваги:
- Дрібна моторика.
- Логіка.
- Пізнавальний інтерес.
- Сюжетна гра.
- Фантазія та уява.
- Уважність.
- Акуратність.
Комплектація:
- Яйце з фігурками динозаврів (14 фігурок).
- Молоток.
- Долото.
- Пензлик.
- Губка.
- Рукавички
- Збільшувальне скло.
- Пилозахисна подушка.
Кому підійде?
Для дітей від 4 років.
Науковий набір розкопки Динозаври
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 13.5 мм |
| Довжина | 10 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 10x10x13.5 см |
| Ширина | 10 мм |
- Ціна: 685 ₴









