
Розвиваючий набір Машинки в яйцях (12 шт) від Obetty (109-242)
- Готово до відправки
- Код: 109-242
790 ₴
+380 (50) 730-04-01
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення:
Представлений набір включає 12 різнокольорових яєць, кожне з якого містить модель легкового, будівельного або пожежного автомобіля. Ідеальний вибір для подарунка! Маленькі автомобілісти будуть у захваті від такого чудового сюрпризу. Колекція міні-машинок займе гідне місце в їхній ігротеці.
Іграшки виконані з якісного, міцного, нетоксичного пластику.
Переваги:
- Дрібна моторика.
- Спільна гра.
- Пізнавальний інтерес.
Комплектація:
- 12 яєць з машинками.
Кому підійде?
Для дітей від 4 років.
Розвиваючий набір Машинки в яйцях (12 шт)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Висота | 8 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 21 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 21x16x8 см |
- Ціна: 790 ₴

