
Велика іграшкова залізниця Міський експрес (92 деталі) від Obetty (109-250)
- Готово до відправки
- Код: 109-250
2 370 ₴
2 130 ₴
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
Призначення:
Порадуйте вашого сина чудовим ігровим набором «Міський експрес», який включає безліч деталей, що роблять дитячу гру захопливою. Набір із залізницею, локомотивами, вагонами та іншою технікою створений спеціально для тих маленьких фантазерів, які мріють відчути себе інженерами. В комплект входять рейки, міст, тунель, естакада та будівельна техніка. Локомотив, що входить у набір, працює на двох батарейках типу AAA, також є вагони з відкидною кришкою. Вагони з'єднуються один з одним за допомогою магнітів.
Всі деталі представленого ігрового набору виконані з міцного та безпечного для дитячого здоров'я пластику.
Переваги:
- Дрібна моторика.
- Навички конструювання.
- Логіка.
- Креативність.
- Фантазія та уява.
- Пізнавальний інтерес.
Комплектація:
- 92 деталі.
Кому підійде?
Для дітей від 4 років.
Розвиваючий набір Міський експрес
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 52 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 52x7.5x35 см |
| Ширина | 7.5 мм |
- Ціна: 2 130 ₴







