
Дерев'яний балансир 7 в 1 Лабіринт (108-754)
- Немає в наявності
- Код: 108-754
2 790 ₴
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
Призначення:
Дерев'яний балансир з трьома лабіринтами, що знімаються, — відмінний вибір для тренувань балансу і координації ніг і рук. Також виріб оснащений грою-ходилкою з алфавітом та завданнями. Один з лабіринтів складається з двох дзеркальних частин для мозочкової стимуляції (наприклад, якщо водити одночасно двома руками ручкою).
Авторська гра-ходилка з чотирма фішками буде цікавою і дітям, і дорослим. Вона сприяє покращенню пам'яті, прищеплює навички рахунку, тренує логіку та розвиває фантазію.
Максимальне навантаження - 120 кг.
Товар відноситься до великогабаритного і не підлягає до безкоштовної доставки.
Переваги:
- Моторика.
- Зорово-моторна координація.
- Фізичний розвиток.
- Координація ніг і рук.
- Логіка.
- Розвиток уяви.
Комплектація:
- Балансир.
- 3 знімні лабіринти.
- 4 фішки.
- 3 кульки для лабіринтів.
- Кубик.
Кому підійде?
Для дітей від 3 років.
Балансир Лабіринт Ходилка 7в1 зі змінними лабіринтами
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Guris |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 62 |
| Макс. навантаження | 120 кг |
| Розмір | 62x34x10 см |
- Ціна: 2 790 ₴





