
Балансир для ніг Зірки від Obetty (109-272)
- Готово до відправки
- Код: 109-272
1 355 ₴
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
Призначення:
Даний балансир є відмінним вибором для тренувань та активних ігор. Те, яким чином використовуватиметься виріб, залежить тільки від дитячої фантазії. На цьому балансирі можна розгойдуватися з боку в бік у положенні сидячи, стоячи чи лежачи. Ручки, розташовані з обох боків, забезпечують безпечне хитання. Балансир виконаний з якісного та міцного пластику та розрахований на тривале використання.
Цей дитячий тренажер можна використовувати для поліпшення координації рухів, рівноваги, розвитку сили. Заняття з даним балансиром не вимагають спеціальних навичок та дарують необмежені способи гри та тренувань.
Товар великогабаритний, не підходить під безкоштовну доставку.
Переваги:
- Координація рухів.
- Фізичний розвиток.
- Моторні навички.
- Уважність.
Комплектація:
- 1 балансир.
Кому підійде?
Для дітей від 3 років.
Балансир для ніг Зірки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 70 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 70x28x18 см |
| Стан | Створити |
| Ширина | 28 мм |
- Ціна: 1 355 ₴









