
Магнітний конструктор Майнкрафт Minecraft Сад (108 блоків) від Obetty (109-294)
- Немає в наявності
- Код: 109-294
2 235 ₴
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
Призначення:
Шанувальники знаменитої комп'ютерної гри Minecraft будуть захоплені цим набором, що складається зі 108 деталей, а також фігурки персонажа. У кожному блоці міститься магніт, тому деталі надійно та легко з'єднуються одна з одною. За допомогою елементів даного конструктора дитина побудує своє власне село, як у улюбленій грі. Конструктор дозволяє створювати будиночки Мирних жителів, городи та інші об'єкти.
Кожен елемент набору виконаний з великою увагою до деталей та відповідає дизайну блоків з Майнкрафту. Різноманітність деталей гарантує захопливе та веселе дозвілля, а також можливість відтворювати сцени з улюбленої гри. Конструктор буде цікавим як хлопчикам, так і дівчаткам.
Матеріал пластик. Розмір блоків 2.5х2.5 см.
Переваги:
- Навички конструювання.
- Фантазія та уява.
- Дрібна моторика.
- Логіка.
- Просторове мислення.
Комплектація:
- 108 блоків.
- Випадковий персонаж.
Кому підійде?
Для дітей від 3 років.
Магнітний конструктор Minecraft Сад
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 6 мм |
| Довжина | 25 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 25x16x6 см |
| Ширина | 16 мм |
- Ціна: 2 235 ₴



