
Розвиваюча гра Геоборд з гумками від Obetty (109-612)
- Немає в наявності
- Код: 109-612
940 ₴
+380 (50) 730-04-01
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення:
За допомогою цього геоборду діти зможуть створювати різні фігури та візерунки, а також знайомитись з математичними концепціями. Іграшка виготовлена з якісних матеріалів, що гарантує тривале використання. З цим геобордом дитина зможе дати волю своїй уяві, створюючи за допомогою гумок унікальні форми. Це допомагає розвивати навички розпізнавання форм, дрібну моторику та креативність, одночасно покращуючи концентрацію уваги.
Основою набору служить дерев'яне поле, оснащене 98 міцними та гладкими напіввбудованими цвяхами, що ідеально утримують гумки.
Розмір ігрового поля 30 х 15 х 1,2 см.
Як грати?
- Виберіть картку з шаблоном.
- Помістіть її в канавку, розташовану посередині ігрового поля з цвяхами.
- Створіть візерунок відповідно до шаблону, зображеного на картці.
- Якщо ви виконали завдання, повідомте про це решту гравців, натиснувши на дзвінок.
Переможцем стає той, хто створить найбільшу кількість візерунків за 10 раундів.
Переваги:
- Дрібна моторика.
- Зорово-моторна координація.
- Концентрація уваги.
- Координація рухів.
- Просторове мислення.
- Логіка.
Комплектація:
- Геоборд.
- 50 гумок.
- 40 карток.
- Дзвіночок.
Кому підійде?
Для дітей від 4 років.
Розвиваюча гра Геоборд з гумками
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 6 мм |
| Довжина | 32.5 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 32.5x26.5x6 см |
| Ширина | 26.5 мм |
| Загальне | |
| Матеріал | Дерево |
- Ціна: 940 ₴










