
Набір для вирощування рослин Домашня теплиця від Obetty (109-714)
- Готово до відправки
- Код: 109-714
2 190 ₴
+380 (50) 730-04-01
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення:
Цей набір для вирощування рослин — ідеальний подарунок, здатний пробудити в дитині інтерес до природи. Набір підійде дітям віком від 6 років.
Зберіть теплицю, замочіть ґрунт у воді та помістіть його в горщик. Потім за допомогою спеціальних інструментів посадіть насіння у ґрунт.
У міру потреби поливайте саджанці і стежте за тим, аби ваші рослини отримували достатню кількість сонячного світла. Спостерігайте за своїм міні-городом щодня, щоб побачити, як рослини проростають та ростуть.
Завдяки цьому набору, посадку рослин можна здійснювати у будь-яку пору року, адже ви не залежите від погодних умов. Міні-теплицю можна розмістити в кімнаті дитини, у вітальні, на балконі або у дворі.
Переваги:
- Пізнавальний інтерес.
- Природознавство.
- Розширення кругозору.
- Дрібна моторика.
Комплектація:
- Теплиця.
- Набір інструментів.
- 6 стаканчиків для розсади.
- Спресований ґрунт (4 шт).
- 10 дерев'яних значків.
- Насіння чилі.
- Насіння редьки.
- Насіння ранкової іпомеї.
- Насіння соняшника.
- Насіння помідорів чері.
- Французька квасоля.
Кому підійде?
Для дітей від 6 років.
Домашня теплиця
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 13 мм |
| Довжина | 33 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 33x27x13 см |
| Ширина | 27 мм |
- Ціна: 2 190 ₴






