
Магнітна головоломка Куб від Obetty (109-716)
- Готово до відправки
- Код: 109-716
815 ₴
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
Призначення:
Перед вами захоплива тривимірна головоломка, яка поєднує елементи магнітного конструктора і головоломок. Куб може складатися з кількох магнітних блоків. Гравці можуть створювати різні форми та структури, змінюючи блоки місцями та вирішуючи різноманітні головоломки та завдання.
Гра має різні рівні складності - від простого початкового до складного просунутого. Головоломка підходить для гравців різного віку. Вона може використовуватися як захопливий освітній інструмент, який розвиває творчі здібності та просторове мислення дитини, а також навички вирішення завдань та зорово-моторну координацію.
Переваги:
- Дрібна моторика.
- Творчий розвиток.
- Просторове мислення.
- Логіка.
- Зорово-моторна координація.
- Кольоросприйняття.
- Навички розв'язання задач.
Комплектація:
- Куб.
- Картки із завданнями.
Кому підійде?
Для дітей від 7 років.
Магнітна головоломка Куб
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 9.8 мм |
| Довжина | 8.5 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 8.5x6.8x9.8 см |
| Ширина | 6.8 мм |
- Ціна: 815 ₴










