
Розвиваюча гра балансир Жабки від Obetty (109-721)
- Готово до відправки
- Код: 109-721
375 ₴
+380 (50) 730-04-01
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення:
Перед вами корисна та захоплива гра-балансир, яка допомагає покращити моторні навички дитини. Познайомте малюка зі світом чисел та рівноваги. У представлений ігровий набір входить підставка для балансування, фігурки у вигляді жаб, кубик, спінер, а також сумка для зберігання.
Завдання гравців — обережно розставити жабенят на ігровому полі. Потрібно врахувати, що ігрове поле може будь-якої миті впасти, тому потрібно бути гранично акуратним і уважним. Гравець, який першим зіб'є балансир, програє. Крім того, правила гри можна встановлювати самостійно.
Переваги:
- Дрібна моторика.
- Координація рухів.
- Основи рахунку.
- Просторове мислення.
Комплектація:
- 50 жабенят.
- Балансир.
- Кубик.
- Спінер.
- Сумка для зберігання.
Кому підійде?
Для дітей від 3 років.
Розвиваюча гра балансир Жабки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Висота | 17 мм |
| Ширина | 3.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 32 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 32x3.5x17 см |
- Ціна: 375 ₴









