
Настільна гра-головоломка Магнітні шахи від Obetty (110-064)
- Немає в наявності
- Код: 110-064
470 ₴
+380 (50) 730-04-01
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення:
Представляємо вашій увазі захопливу гру, яка розвиває мислення та логіку. Розмістіть магнітні фігури на основі таким чином, аби вони не торкалися одна одної. Якщо під час гри магнітні камені зіткнуться, їх потрібно зібрати і додати до своєї стопки. Перемагає гравець, у якого першим закінчаться магнітні деталі.
У цій стратегічній настільній грі необхідно думати про наміри суперників, що допомагає покращити у вашої дитини мислення, логіку, розважливість та здатність приймати рішення. У цю гру можна грати із сім'єю та друзями.
Переваги:
- Логіка.
- Стратегічне мислення.
- Здатність приймати рішення.
- Спільна гра.
- Комунікативні навички.
Комплектація:
- Шахова дошка з пінопластовим наповнювачем.
- 20 полірованих магнітних фігурок.
- М'який мішечок зі шнурком.
Кому підійде?
Для дітей від 7 років.
Настільна гра-головоломка Магнітні шахи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 25.6 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 25.6x5.3x16 см |
| Ширина | 5.3 мм |
- Ціна: 470 ₴










