
Розвиваюча 3D головоломка скарбничка Лабіринт 85 мм (1 шт) Салатовий від Obetty (104-363)
- Готово до відправки
- Код: 104-363
190 ₴
+380 (50) 730-04-01
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення:
Унікальна головоломка-скарбничка - чудовий подарунок для дитини! Змусьте своє чадо виявити трохи винахідливості та логіки, аби отримати свої гроші. Головоломка-лабіринт є захопливою грою для дітей, яка ніколи не набридне. Після того, як всі рівні пройдені і подарунок витягнуто, цей виріб можна використовувати знову і знову. Іграшка виготовлена з міцного пластику, а значить, вона довго прослужить вашій дитині.
Як отримати сюрприз? Повільно нахиліть коробку і доведіть кульку до повзунка. Пересувайте повзунок праворуч, доки не натисните на замок. Нарешті ви можете отримати свій подарунок.
Завдяки своїй унікальній формі головоломка сприяє розвитку зорово-моторної координації та терпіння, а також дозволяє дітям навчитися перемагати за допомогою наполегливої праці. Кожен рівень треку ретельно продуманий та його цікаво проходити.
Переваги:
- Дрібна моторика.
- Логіка.
- Зорово-моторна координація.
- Просторове мислення.
- Вирішення задач.
Комплектація:
- Головоломка.
Кому підійде?
Для дітей від 7 років.
Лабіринт 85 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 8.5 мм |
| Довжина | 8.5 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 8.5x8.5x8.5 см |
| Ширина | 8.5 мм |
- Ціна: 190 ₴






