
Розвиваюча Дошка для катання (1 шт) Жовтий від Obetty (106-838)
- Готово до відправки
- Код: 106-838
1 620 ₴
+380 (50) 730-04-01
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення:
Наша дошка для катання виготовлена з міцного пластику, що робить її стійкою до деформації та стирання. Самокат оснащений двома безпечними ручками, розташованими з обох боків. Вони не дозволяють пальцям рук торкатися коліс. Ручки забезпечують безпечне керування, дозволяючи вашому малюкові легко контролювати напрямок руху відповідно до своїх потреб. Поворотні ролики з подвійними підшипниками забезпечують найкраще катання по підлозі спортзалу, по асфальту, словом, по будь-якій придатній для цієї мети поверхні. Поліуретанові колеса не ушкоджують підлогу та знижують рівень шуму.Це ігрове обладнання відмінно підходить для розвитку моторики дитини, її здатності зберігати рівновагу, координацію та сенсорну інтеграцію. Крім того, ваш маленький непосида може влаштувати гонку на цьому самокаті зі своїми друзями, що подарує йому море задоволення і зміцнить фізично.
Переваги:
- Моторика.
- Емоційний розвиток.
- Фізичний розвиток.
- Координація рухів.
- Просторове мислення.
- Тактильні відчуття.
- Уважність.
Комплектація:
- 1 дошка.
Кому підійде?
Для дітей від 5 років.
Дошка для катання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Висота | 11 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 40 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 40x42x11 см |
- Ціна: 1 620 ₴










