
Тактильний овальний масажний м'яч з шипами (1 шт) Червоний від Obetty (107-316)
- Готово до відправки
- Код: 107-316
140 ₴
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
Призначення:
Масажний м'яч Овал — ідеальний вибір не тільки для масажу, але і для стимуляції кровообігу, розслаблення м'язів та розвитку дрібної моторики. Шипована поверхня даного м'ячика сприятливо впливає на нервові закінчення.
Одне з найефективніших застосувань цієї приналежності – масаж стоп. Цим м'ячем, завдяки його особливій формі, надзвичайно зручно масажувати внутрішній та зовнішній склепіння стопи. Також масажер можна застосовувати для масажу рук та спини.
Використовуйте масажний м'яч Овал для розслаблення тіла, профілактики плоскостопості, клишоногості, вальгусної та інших деформацій.
Використання масажного м'яча протипоказане за наявності відкритих ран або запальних процесів на шкірному покриві.
Для виготовлення виробу застосовувався якісний ПВХ матеріал без шкідливих домішок.
- Розмір 11 x 6 см
Переваги:
- Дрібна моторика.
- Розслаблення м'язів.
- Масаж всього тіла.
- Профілактика плоскостопості та інших деформацій.
- Зняття втоми в ногах.
Комплектація:
- 1 масажний м'яч (11 х 6 см).
Кому підійде?
Для дітей віком від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Ширина | 6 мм |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 6 мм |
| Довжина | 11 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 11x6x6 см |
- Ціна: 140 ₴







