
Міжпівкульна дошка №2 від Obetty (110-274)
- Готово до відправки
- Код: 110-274
205 ₴
+380 (50) 730-04-01
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення:
Ця дерев'яна міжпівкульна дошка — інноваційна розвивальна іграшка, спеціально розроблена для тренування і синхронізації обох половин головного мозку.
За допомогою цієї дошки ви значно покращите взаємодію та синхронізацію лівої та правої півкуль. Іграшка ефективно розвиває дрібну моторику рук, координацію рухів та зорово-моторну координацію. Також вона активно сприяє розвитку сприйняття, довгострокової пам'яті та логічного мислення. Виготовлена виключно з натуральних матеріалів (дерева), дошка є безпечним та перевіреним інструментом, який успішно використовується в центрах раннього розвитку та дитячих садках.
Переваги:
- Моторні навички.
- Координація рухів.
- Концентрація уваги.
- Пам'ять.
- Інтелект.
- Творчий розвиток.
Комплектація:
- Міжпівкульна дошка.
Кому підійде?
Для дітей від 4 років.
Міжпівкульна дошка №2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 0.7 мм |
| Довжина | 30 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 30x15x0.7 см |
| Ширина | 15 мм |
- Ціна: 205 ₴


