
Анатомічна модель жаби від Obetty (110-291)
- Готово до відправки
- Код: 110-291
1 000 ₴
+380 (50) 730-04-01
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення:
Цей ретельно розроблений освітній інструмент занурить юних дослідників у світ біології. 4D-модель жаби відрізняється реалістичними деталями та маркованими внутрішніми органами. Це дозволить дитині краще познайомитись зі складною структурою анатомії жаби.
Ця модель однаково добре підходить школярам, вчителям та студентам, а також усім тим, хто цікавиться тваринним світом, біологією, медициною чи наукою загалом.
Переваги:
- Дрібна моторика.
- Пізнавальний інтерес.
- Природознавство.
- Інтелект.
- Словниковий запас.
- Основи біології.
Комплектація:
- 23 деталі.
- Картки.
Кому підійде?
Для дітей від 7 років.
Анатомічна модель жаби
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 17.7 мм |
| Довжина | 23.7 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 23.7x7x17.7 см |
| Ширина | 7 мм |
- Ціна: 1 000 ₴










