
Модель людського черепа від Obetty (110-292)
- Готово до відправки
- Код: 110-292
1 080 ₴
+380 (50) 730-04-01
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення:
Ця навчальна анатомічна модель людського черепа виконана із довговічного пластику високої якості. Конструкція складається з 17 розбірних елементів, що дозволяє детально вивчити будову кісток та їхнє просторове розташування. Рухлива нижня щелепа робить максимально реалістичною демонстрацію функцій черепа. Модель є високодеталізованою, але при цьому не займає багато місця на столі чи полиці.Цей макет ідеально підходить для школярів, студентів-медиків, викладачів біології та тих, хто цікавиться наукою. Модель черепа легко збирається та розбирається, перетворюючи процес навчання на інтерактивне заняття. Це надійний та компактний наочний посібник для глибокого розуміння анатомії людини.
Переваги:
- Дрібна моторика.
- Пізнавальний інтерес.
- Природознавство.
- Інтелект.
- Словниковий запас.
- Основи біології.
Комплектація:
- 17 деталей.
- Картки.
Кому підійде?
Для дітей від 7 років.
Модель людського черепа
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 15.6 мм |
| Довжина | 21 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 21x5.5x15.6 см |
| Ширина | 5.5 мм |
- Ціна: 1 080 ₴










