
Розвиваюча іграшка-балансир Тетріс (48 блоків) від Obetty (110-309)
- Готово до відправки
- Код: 110-309
470 ₴
+380 (50) 730-04-01
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення:
Пориньте у світ яскравих емоцій з набором із 48 деталей, який перетворить класичний тетрис на захопливу іграшку-балансир. Ця динамічна гра буде однаково цікавою і дітям, і дорослим. Вона сприяє розвитку координації, терпіння та стратегічного мислення.Представлена гра — це не просто розвага, а ефективний інструмент для інтерактивного навчання та згуртування компанії. Чи то затишний сімейний вечір чи весела вечірка, цей набір гарантує море задоволення та азарту. Зробіть своє дозвілля яскравіше з грою, де навчання і радість йдуть пліч-о-пліч.
Переваги:
- Дрібна моторика.
- Баланс.
- Координація рухів.
- Навички конструювання.
- Логіка.
- Просторове сприйняття.
- Спільна гра.
Комплектація:
- 48 деталей.
Кому підійде?
Для дітей від 3 років.
Розвиваюча іграшка-балансир Тетріс
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Висота | 16 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 18 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 18x7x16 см |
- Ціна: 470 ₴










