
Розвиваюча гра-балансир Стільці від Obetty (110-357)
- Готово до відправки
- Код: 110-357
295 ₴
+380 (50) 730-04-01
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення:
Ця весела і захоплива гра — чудовий подарунок для маленьких бешкетників! Ігровий набір включає 24 різнокольорових стільчика. Гра дозволить зайняти дитину чи навіть цілу компанію дітей на тривалий час. Кумедні пластикові міні-стільчики з різними отворами сприяють розвитку уваги та координації рухів. Завдання учасників гри — ставити стільці один на одного і при цьому не зруйнувати конструкцію.
Переваги:
- Дрібна моторика.
- Координація рухів.
- Акуратність.
- Концентрація уваги.
- Просторове сприйняття.
- Спільна гра.
Комплектація:
- 24 стільчики.
Кому підійде?
Для дітей від 4 років.
Розвиваюча гра-балансир Стільці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Висота | 23 мм |
| Ширина | 4.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 15 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 15x4.5x23 см |
- Ціна: 295 ₴










