
Тактильний масажний м'яч шестикутний (1 шт) від Obetty (110-440)
- Готово до відправки
- Код: 110-440
140 ₴
100 ₴
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
Призначення:
Шестигранний масажний м'яч — це ефективний та компактний інструмент для зняття втоми та напруги в руках після тривалої роботи за комп'ютером чи смартфоном. Завдяки унікальній формі з шістьма опуклими точками, тренажер глибоко опрацьовує м'язи, усуваючи скутість у суглобах та покращуючи гнучкість зап'ясток та передпліч.
Регулярне використання виробу допомагає зміцнити силу хвату та ефективно боротися зі стресом через тактильну дію. Модель виконана з м'якого та гіпоалергенного силікону, який приємний на дотик, не ковзає в долоні та забезпечує комфортний масаж. Компактні розміри дозволяють брати аксесуар із собою, аби у будь-який момент розім'яти не тільки кисті, а й м'язи шиї, стоп чи ніг.
Колір відправляється випадковим чином.
Переваги:
- Зорово-моторна координація.
- Моторика.
- Спритність.
- Сила хвата.
- Концентрація уваги.
- Тактильні відчуття.
Комплектація:
- 1 масажний м'яч 6*6*4 см.
Кому підійде?
Для дітей від 3 років.
Тактильний масажний м'яч шестикутний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Ширина | 6 мм |
| Матеріал | Силікон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 4 мм |
| Довжина | 6 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 6x6x4 см |
- Ціна: 100 ₴









