
Науковий набір міні-кристалічних зразків дорогоцінних каменів від Obetty (105-313)
- Готово до відправки
- Код: 105-313
395 ₴
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
Призначення:
Збирайте власну колекцію прекрасних натуральних каменів. Цей набір є справжньою знахідкою для колекціонерів, оскільки містить 25 ретельно відібраних зразків натурального каміння з різних куточків планети, такі як: Howlite (Говліт), Smoky Quartz (Димчастий кварц), Moonstone (Місячний камінь), Moss Agate (Моховий агат), Aventurine (Авантюрин).тLabradorite (Лабрадорит), Amethyst (Аметист), Tiger eyes (Тигрове око), Clear quartz (Гірський кришталь), Lapis (Лазурит). Citrine (Цитрин), Fluorite (Флюорит), Carnelian (Сердолік), Black Obsidian (Чорний обсидіан), Garnet (Гранат). Prehnite (Преніт), Red Jasper (Червона яшма), Amazonite (Амазоніт), Kunzite (Кунцит), Green Phantom (Зелений фантом-кварц). Red quartz (Червоний кварц), Grey agate (Сірий агат), Rose Quartz (Рожевий кварц), Yellow jade (Жовтий нефрит), Quartz Rutilated (Рутиловий кварц).
Усі мінерали пройшли якісну обробку, мають гладку поверхню та насичені природні кольори. Кожен із 25 каменів має своє підписане місце, що полегшує вивчення та систематизацію. Набір підходить для наукових цілей вивчення географії та мінералогії.
Переваги:
- Розширення кругозору.
- Емоційний розвиток.
- Тактильні відчуття.
- Колірне сприйняття.
- Зорове сприйняття.
- Пізнавальний інтерес.
- Дрібну моторику.
Склад:
- 25 каменів.
Кому підійде?
Для дітей з 6 років і старше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1.5 мм |
| Довжина | 12 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 12x10.3x1.5 см |
| Ширина | 10.3 мм |
- Ціна: 395 ₴





