
Набір для творчості Слайми (24 кольори) від Obetty (110-338)
- Готово до відправки
- Код: 110-338
1 220 ₴
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
Призначення:
Даний набір м'яких та еластичних слаймів — чудовий подарунок для вашої дитини. Прямо з баночки ви отримуєте неймовірно ніжну масу, яка тягнеться наче хмаринка, не липне до рук і одягу, перетворюючись на ідеальне полотно для дитячої фантазії. Додавання яскравих шармів та аксесуарів зробить гру ще більш захопливою, дозволяючи створювати унікальні «шедеври» своїми руками.
Даний набір поєднає дітей та дорослих у веселій спільній грі. У процесі творчості ви не просто розважатиметеся, а активно розвиватимете креативність і дрібну моторику, поринаючи у світ яскравих фарб. Слайми виготовлені з гіпоалергенних матеріалів і абсолютно безпечні для ніжної дитячої шкіри. Не забудьте добре розім'яти масу перед використанням — так вона стане ще більш еластичною і податливою.
Переваги:
- Дрібна моторика.
- Творчий розвиток.
- Креативність.
- Сенсорика.
- Тактильні відчуття.
- Кольоросприйняття.
- Фантазія та уява.
Комплектація:
- 24 кольори.
Кому підійде?
Для дітей від 7 років.
Набір для творчості Слайми (24 кольори)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 9.4 мм |
| Довжина | 24 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Матеріал | Пластик/гума |
| Розмір | 24x16.5x9.4 см |
| Ширина | 16.5 мм |
- Ціна: 1 220 ₴






