
Набір для творчості Годинник з фетру від Obetty (110-339)
- Готово до відправки
- Код: 110-339
180 ₴
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
Призначення:
Подаруйте дитині радість творчості з нашим унікальним набором для створення настінного годинника, де кожен штрих наповнений натхненням! Це не просто набір для дитячої творчості, а захоплива подорож у світ дизайну, яка перетворить звичайну деталь інтер'єру на предмет щирої гордості. Тільки уявіть захоплення в очах дитини, коли вона визначатиме час за годинником, створеним власними руками!
У процесі роботи юні майстри та майстрині самостійно створять унікальний настінний годинник з механізмом. Творчий процес допоможе розвивати дрібну моторику та пробудить справжнє почуття прекрасного. Готова робота додасть неповторний затишок вашій вітальні, нагадуючи про години сімейної творчості.
Переваги:
- Дрібна моторика.
- Креативність.
- Творчий розвиток.
- Тактильні відчуття.
- Фантазія та уява.
Комплектація:
- Набір для творчості.
Кому підійде?
Для дітей від 4 років.
Набір для творчості Годинник з фетру
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Фетр |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 29 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 22 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 22x22x29 см |
- Ціна: 180 ₴




