
Підвіска з фетру Кролик від Obetty (110-342)
- Готово до відправки
- Код: 110-342
130 ₴
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
Призначення:
Подаруйте дитині миті чистої творчості із цим чарівним набором для створення м'якої фетрової підвіски. Цей білий кролик з яскравими метеликами — не просто іграшка, а милий талісман з прозорим віконцем-пузиком. Наповніть його різнокольоровими конфетті, аби при кожному русі зайчик оживав і весело шарудів.
М'який, приємний на дотик фетр та ніжні пастельні відтінки роблять процес складання неймовірно затишним та медитативним. Готовий виріб на золотому ланцюжку стане стильним аксесуаром для рюкзака або милою прикрасою дитячої кімнати. Це ідеальний подарунок, який викликатиме посмішку кожен день.
Переваги:
- Дрібна моторика.
- Творчий розвиток.
- Фантазія та уява.
- Креативність.
- Концентрація уваги.
Комплектація:
- Набір для творчості.
Кому підійде?
Для дітей від 4 років.
Підвіска з фетру Кролик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Фетр |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотистий |
| Розміри | |
| Висота | 1.5 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 10 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 10x13x1.5 см |
- Ціна: 130 ₴





