
Розвиваюча іграшка-шнурівка 4 в 1 від Obetty (110-427)
- Готово до відправки
- Код: 110-427
350 ₴
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
Призначення:
Бажаєте відволікти дитину від гаджетів? Порадуйте його корисним і цікавим подарунком — дерев'яною шнурівкою 4 в 1. Представлений ігровий набір включає кеди, пару футболок, ґудзики та шнурки. Ця яскрава гра, натхненна методикою Монтессорі, надовго захопить маленьких непосид і допоможе у розвитку важливих умінь та навичок. Крім того, дана шнурівка є чудовим тренажером, який навчить малюків продівати шнурки в отвори. Іграшка допомагає тренувати дрібну моторику, координацію рухів, зміцнює кисть та мускулатуру пальчиків. Заняття зі шнурівкою дозволять впевнено тримати ручки, олівці та інше письмове приладдя.
Переваги:
- Дрібна моторика.
- Зорово-моторна координація.
- Логіка.
- Просторове мислення.
- Концентрація уваги.
- Посидючість.
Комплектація:
- Шнурівка.
Кому підійде?
Для дітей від 3 років.
Розвиваюча іграшка-шнурівка 4 в 1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 3.7 мм |
| Ширина | 16.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 20.5 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 20.5x16.5x3.7 см |
- Ціна: 350 ₴










