
Розвиваючий набір Фрукти та овочі на липучках від Obetty (110-436)
- Готово до відправки
- Код: 110-436
1 085 ₴
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
Призначення:
Яскравий ігровий набір «Фрукти та овочі на липучках» стане ідеальним подарунком для маленького шеф-кухаря. У комплект входять реалістичні дерев'яні фігурки продуктів, які розділені на частини та поєднуються між собою текстильною застібкою. За допомогою безпечного дерев'яного ножа та обробної дошки дитина зможе з цікавістю імітувати процес нарізування їжі.
У наборі представлені не тільки звичні овочі та фрукти, такі як морква, груша чи банан, а й кумедна рибка блакитного кольору. Всі елементи виконані з екологічно чистого дерева, ретельно відшліфовані та пофарбовані нетоксичними фарбами в соковиті кольори. Представлений набір відмінно тренує дрібну моторику, координацію рухів та знайомить дитину з навколишнім світом. Для зручного зберігання та транспортування передбачено компактне відерце з ручкою, яке допоможе підтримувати порядок у дитячій кімнаті.
Переваги:
- Дрібна моторика.
- Зорово-моторна координація.
- Логіка.
- Сенсорне сприйняття.
- Соціальні навички.
- Фантазія та уява.
- Кольоросприйняття.
Комплектація:
- 13 предметів.
- Відерце для зберігання.
Кому підійде?
Для дітей від 3 років.
Фрукти та овочі на липучках
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Розміри | |
| Висота | 19 мм |
| Ширина | 18.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 18.3 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 18.3x18.3x19 см |
- Ціна: 1 085 ₴










