
Трек з машинками Динозавр (6 машинок) від Obetty (110-319)
- Готово до відправки
- Код: 110-319
930 ₴
+380 (50) 730-04-01
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення:
Цей оригінальний трек у вигляді грізного доісторичного хижака з набором машинок стане відмінним подарунком для маленьких гонщиків. Великий трейлер поєднує функції автовоза, гаража і гоночного треку. Крім трека-динозавра набір включає 6 яскравих гоночних автомобілів. Дитина зможе запускати машинки по трасі або перевозити їх усередині доісторичної тварини.
Цей ігровий набір сприяє розвитку моторики, фантазії та координації рухів у дітей. Завдяки ергономічному дизайну та наявності зручної ручки дитина зможе брати іграшку з собою в поїздку або на прогулянку.
Переваги:
- Дрібна моторика.
- Фантазія та уява.
- Логіка.
- Просторове мислення.
Комплектація:
- Трек-динозавр.
- 6 машинок (випадкового кольору).
Кому підійде?
Для дітей від 4 років.
Трек з машинками Динозавр
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 13.5 мм |
| Довжина | 40.5 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Розмір | 40.5x15.5x13.5 см |
| Ширина | 15.5 мм |
- Ціна: 930 ₴










